Profesor dr. Alexander J. Bělohlávek a JUDr. Jan Šamlot, oba z naší advokátní kanceláře, se 23. listopadu 2023 aktivně zúčastnili druhého ročníku konference a setkání rozhodců organizovaného PRIAC – Mezinárodním rozhodčím soudem při Českomoravské komoditní burze Česká republika) v Praze. Profesor Bělohlávek je Místopředsedou PRIAC.

Profesor dr. Alexander J. Bělohlávek a JUDr. Jan Šamlot, oba z naší advokátní kanceláře, se 23. listopadu 2023 aktivně zúčastnili druhého ročníku konference a setkání rozhodců organizovaného PRIAC – Mezinárodním rozhodčím soudem při Českomoravské komoditní burze Česká republika) v Praze. Profesor Bělohlávek je Místopředsedou PRIAC.

Na PRIAC DAY 2023 se prezentovaly rovněž ročenky CYIL (Czech Yearbook of International Law®) a CYArb® (Czech (& Central European) Yearbook of Arbitration®) (fotografie č. 05). PRIAC je od samého počátku (2010) jedním z mnohých partnerů a spolupracujících míst a institucí v souvislosti s projektem ročenek.

Na přiložených fotograficích je profesor dr. Alexander J. Bělohlávek (AB) spolu s následujícími osobami:

  • Jan Šamlot z naší kanceláře (na pravé straně na fotografii č. 01),
  • Martin Pýcha, Prezident Zemědělského svazu České republiky, Ing. Martin Rod (NERV – Národní ekonomická rada vlády), AB a JUDr. Vít Horáček, Ph.D., předseda PRIAC (z levé strany na fotografii č. 03),
  • Vít Horáček, předseda PRIAC (první z leva), a Ing. Jaromír Čermák, Místopředseda burzovní komory Českémoravské komoditní burzy, a Ing. František Chaloupecký, viceprezident Svazu průmyslu České republiky (oba z pravé strany) (fotografie č. 06),
  • František Chaloupecký, viceprezident Svazu průmyslu České republiky (fotografie č. 07),
  • František Chaloupecký, viceprezident Svazu průmyslu České republiky, a Ing. Martin Pýcha, prezident Zemědělského svazu České republiky (oba z pravé strany) (fotografie č. 08).

JUDr. Jan Šamlot je na fotografiích č. 01 a 04.

231123-PRG-Foto-10-PRIAC_DAY-Program