Ve dnech 7. a 8. března 2024 se v Istanbulu / v Turecku uskuteční velká mezinárodní Konference o rozhodčím řízení, prosazování nároků a podpoře a ochraně investic v České republice a v Turecku spojená s Obchodním a investičním fórem podnikatelů a investorů z obou zemí (z České republiky a z Turecka). Naše kancelář se aktivně podílí na přípravě celé této akce.

Ve dnech 7. a 8. března 2024 se v Istanbulu / v Turecku uskuteční velká mezinárodní Konference o rozhodčím řízení, prosazování nároků a podpoře a ochraně investic v České republice a v Turecku spojená s Obchodním a investičním fórem podnikatelů a investorů z obou zemí (z České republiky a z Turecka). Naše kancelář se aktivně podílí na přípravě celé této akce.

Podrobné informace obsahuje přiložený leták „save-the-date“ (v češtině a v angličtině) a další připojený materiál s detaily a popisem této akce, jakož i s informací o těch hospodářských oblastech, na které cílí Obchodní a podnikatelské fórum (tento materiál je v příloze v češtině, v angličtině a v němčině).

Celou akci organizuje PRIAC – Mezinárodní rozhodčí soud při Českomoravské komoditní burze – a ITOTAM – Mediační a rozhodčí centrum při Istanbulské obchodní komoře, za významné podpory české obchodní mise v Turecku, Generálního konzulátu ČR v Istanbulu a Velvyslanectví Turecké republiky v Praze.

Annex_01-Save-the-date-CZE

Annex_02-Istanbul-III_24-Event_Info-CZE

Annex_03-Save-the-date-ENG

Annex_04-Istanbul-III_24-Event_Info-ENG

Annex_05-Istanbul-III_24-Event_Info-DEU